АБВ од ананас од шапка

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 978608273918

На залиха
As low as 150  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Научи ја азбуката заедно со малечката Софија. Научи да ги читаш и да ги пишуваш буквите и лесно да ги препознаваш зборовите со помош на забавните цртежи.

biljana-crvenkovska

Билјана Црвенковска

Билјана Црвенковска е писателка, сценарист, преведувачка и уредник. Ја препознаваме по приказните од „Светот на Биби”, романите за деца „Супервештерката, мачката и шесте волшебни колачиња” и „Што со...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил