Сложувалка: Бројки

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786085021031

На залиха
As low as 450  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Не постои полесен начин да се научат бројките отколку преку игра! Оваа сложувалка од 54 делчиња е магична. Штом еднаш ќе ја наредиш, веднаш ќе ги знаеш сите бројки од 1 до 20!

1, 2, 3 и играта може да започне!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил