Сложувалка: Роденден

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786085021031

На залиха
As low as 450  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Ако имаш над 4 години и ако сакаш подароци, тогаш оваа сложувалка е совршениот подарок за тебе. Реди ги и прередувај ги полињата колку сакаш! Онолку пати колку што ќе ги наредиш, толку пати Стела и Сани ќе го прослават својот роденден.

Сложувалката има 54 делчиња и секое од нив е приказна за себе. Исто како што секое дете е прекрасно само по себе!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил