Радосница „Добре дојде мило“

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-2305790

Година на издавање: 2018

Димензии: 25/55

На залиха
As low as 490  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Претворете ги страниците од оваа книга драгоцена ризница на спомени! Забележете ги на едно место сите слатки единствени неповторливи моменти и искуства што ќе ја обележат првата година од животот со вашето дете.

Со оригинални илустрации, со живи и впечатливи бои – радосницата ќе биде чувар на спомените од ова бесценето и возбудливо поглавје на кое секогаш со задоволство ќе му се навраќате.

katerina-nikolovska

Катерина Николовска

Obsecro te, mea vita scribere......

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил