Решавај со Дина и Додо Смешни лавиринти

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 9786082470986

На залиха
As low as 70  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Решавај со Дина и Додо“ е серија од смешни решаванки за малите палавковци од 4 години нагоре, кои служат за развој на моторичките вештини, логичките капацитети и способности кај децата, јакнење на концентрацијата и поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил