Дали е обичен ден или роденден

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892700

Година на издавање: 2021

Број на страници: 44

Димензии: 24х30

Корица: softcover

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

СО СТЕЛА И САНИ СЕКОЈ ДЕН Е ВЕСЕЛ КАКО ДА Е РОДЕНДЕН

Но Стела го слави својот само еднаш во годината. Таа направи најубави покани, но со датумот настана збрка – а драг гостин никогаш не се брка. И така на роденденската забава подранија мечката, стоногалките, жабата, пингвините...

Како настана оваа грешка и како Стела со тоа се справи – видете во оваа сликовница, таму забава се прави!

bistra-georgieva

Бистра Георгиева

Бистра Георгиева работи како раководител на Потпрограмата МЕДИА во склоп на програмата Креативна Европа во Република Северна Македонија. Има повеќе од 10 годишно искуство во областа на сценари...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил