Еднорози боенка (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892724

Година на издавање: 2021

Корица: softcover

На залиха
As low as 200  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

По еден шарен рог за секој еднорог

 

Сигурно и ти ги сакаш еднорозите – а и кој не би ги сакал кога се толку волшебни! Во нивниот магичен свет на самовили, виножита и ѕвезди, што го држиш в раце, им недостига боја. Шарените еднорози исполнуваат желби – па, боејќи ја земјата од соништата на Стела и Сани, замисли си желба!

 

Обој ја земјата од соништата на Стела и Сани! Сигурно и ти ги сакаш еднорозите – а и кој не би ги сакал кога се толку волшебни! Направи го разнобоен овој магичен свет и замисли си желба!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил