Самолепливи налепници (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 7177

Корица: softcover

На залиха
As low as 100  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

СТЕЛА И САНИ НАЛЕПНИЦИ

Кога ќе се чувствуваш среќен, залепи си налепница. Можеш да ги имаш Стела и Сани насекаде низ домот. На ладилникот, на тетратките, на работната маса… Но каде и да си – не заборавај да си ги залепиш и за срцето – оттаму работите не се бришат!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил