Зграда број 16

Издавач: СВЕТУЛКА НОВА

ISBN: 9786084918042

Година на издавање: 2020

На залиха
As low as 320  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Приказна напишана во вид на песничка која има за цел да ги представи различностите што ги поседуваат децата и ги прави посебни секое на свој начин. Сите различни но сепак исти, треба да бидеме горди на се она што го поседуваме и носиме во себе. Се инспирираме едни од други но сепак е најважно да сме задоволни и среќни, такви какви што сме.

neshe-ramovikj

Неше Рамовиќ

.......

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил