Кутија со сенки

Нема на залиха

Краток опис

Откако една позната уметница ќе биде нападната во својот дом, не може да верува повеќе никому. Особено не на својот сопруг, во кого се сомнева. Колку далеку е подготвена да оди за да ја открие вистината? Понекогаш човек не сака да ги следи знаците на својата интуиција, зашто знае дека водат до разочарување.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил