Лебарки

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

Запознајте го Хари Хуле решавајќи ги своите први детективски дилеми.

jo-nesbo

Ју Несбе

Ју Несбе (1960) е современ норвешки писател, музичар, економист. Се смета за водечки автор на криминалистички романи и трилери во Европа. Дипломирал економија, работел како берзански брокер и новина...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил