Магија

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082083049

На залиха
As low as 420  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Третото продолжение на светскиот хит ТАЈНА (The secret).

Во Магија, Ронда Бирн пред светот го окрива знаењето кое може да го смени сечиј живот. Така, на едно неверојатно 28-дневно патување, те учи како можеш тоа знаење да го применуваш во секојдневниот живот.

Без оглед кој си, каде си, без оглед на моменталните услови во кои си, Магијата ќе ти го смени целиот живот!

rhonda-byrne

Ронда Бирн

Rhonda Byrne...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил