Најубавите приказни за авантури

Издавач: Просветно дело

ISBN: 531018903739

Година на издавање: 2018

Број на страници: 124

Димензии: 22 х 28,5 см

Корица: hardcover

Нема на залиха

Краток опис

Прекрасна книга богата со извонредни илустрации и незаборавни ликови која ќе ги воведе децата во светот на неверојатните приказни за авантури.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил