Најубавите приказни за магии и волшепства

Издавач: Просветно дело

ISBN: 5310189029576

Година на издавање: 2018

Број на страници: 124

Димензии: 22 х 28,5 см

Корица: hardcover

Нема на залиха

Краток опис

Извонредна книга богата со илустрации и незаборавни ликови кои ќе ги воведат децата во светот на безвременските волшебни бајки. Бајките се дел познати на децата, а овде е убаво што ги имате на едно место сите.

Читајте и растете со ликовите од бајките, а поуките што ќе ги извлечете од нив - ќе ве водат цел живот!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил