На Враќање

Издавач: ИЛИ-ИЛИ

ISBN: 9786082610436

Година на издавање: 2021

На залиха
As low as 350  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

frosina-parmakovska

Фросина Пармаковска

Фросина Пармаковска е родена во Скопје, 1985 г. Дипломирала на Филолошки факултет, катедра за Општа и компаративна книжевност. Магистрирала на Институт за македонска литература, на тема „Варијации на м...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил