Пакетче (Стела и Сани) 3+

Издавач: ПАБЛИШЕР

Корица: hardcover

На залиха
As low as 820  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Вашите најмили наполнија 3 години и имаат новогодишна желба за Дедо Мраз?

Стела и Сани се најдобрите гласници на дечињата. Тие ги знаат нивните желби и ова е пакетчето што го подготвија за нив. Во него има:

- Сликовница „Едно непознато суштество“

- Сликовница „Зградата на Стела и Сани“

- Стикери „Стела и Сани“

- Сложувалка „Пет другарчиња“

- Меморија картички

- Новогодишна боенка со ѕвездестите пријателчиња!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил