Пакетче (Стела и Сани) 5+

Издавач: ПАБЛИШЕР

Корица: hardcover

На залиха
As low as 899  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Пет години за пет желби. И плус еден подарок. Во ова новогодишно пакетче има токму 6 подароци:

- Сликовница „Азбука“

- Сликовница „Мистериозниот остров“

- Стикери „Стела и Сани“

- Боенка „Азбука“

- Тетратка за почетно пишување

- Новогодишна боенка со ѕвездестите пријателчиња!

Да ги подготвиме за во училиште малите генијалци и да им посакаме среќна Нова година!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил