Планината си ти

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

За да се искачиме до врвот не треба да ја проучуваме планината, туку себеси.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил