ПЛАНУМ - РЕДИЗАЈНИРАНО ИЗДАНИЕ

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892441

Година на издавање: 2021

Димензии: 140/210

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

Омилениот планер во ново, редизајнирано издание

Време е за нови креативни планови, а каде да ги впишете, ако не во вашиот омилен ПланУМ и тоа во ново издание, со нова содржина за вашите идеи, мисли, состаноци, средби, едноставно сè што ќе ви падне на УМ.

Сите вие кои водите грижа за личниот и професионалниот напредок – подгответе се вашите планови да добијат друга инспиративна димензија!

aleksandra-sharovikj-atanasovska

Александра Шаровиќ Атанасовска

Obsecro te, mea vita scribere......

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил