Прасето Пепа – Првите очила на Пепа

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082084084

Година на издавање: 2015

Нема на залиха

Краток опис

Пепа е сигурна дека и се потребни очила, исти како што носи нејзиниот другар Понито Педро. Како ќе изгледаат нејзините очила?

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил