Прасето Пепа – Семејниот компјутер

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082084084

Година на издавање: 2015

Нема на залиха

Краток опис

Мајката Прасе работи на домашниот компјутер, но Пепа и Џорџ сакаат да ја играат играта Среќната кокошка. Дали Таткото Прасе ќе дојде и ќе го поправи исклучениот компјутер? Прочитај повеќе во оваа слатка приказна за прасињата...

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил