Приказни за момчиња кои не се плашат да бидат поинакви

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 9786082593647

На залиха
As low as 790  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Инспиративна колекција од СТО приказни за славни и не толку славни мажи од минатото до денес кои го направиле светот подобро место преку сочуство, великодушност и самодоверба.

--several-authors--

-- повеќе автори --

Повеќе автори...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил