Ти си ѕвер за правење пари

Издавач: САКАМ КНИГИ

ISBN: 9786082601854

Димензии: 21cm

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

„Блескав манифест за отстранување на пречките што стојат меѓу вас и богатството од вашите соништа.“

– Њујорк магазин

Водич кој ќе ви го промени животот и ќе ви помогне да ги заработите парите за кои само сте сонувале, од најпродаваната авторка на Њујорк тајмс, која се вивна до врвот со Ти си ѕвер.

Ти си ѕвер за правење пари ќе ви помогне да ги надминете стравовите и пречките поради кои досега не сте постигнале финансиски успех. Повикувајќи се на преобразбата на својот живот за само неколку години, кога од личност која живеела во реновирана гаража со празна банкарска сметка станала жена која со стил патува низ светот, Џен Синсеро одново нè соочува со својата неповторлива дрскост и практичност поради кои Ти си ѕвер стана апсолутен бестселер. Комбинацијата од урнебесни лични приказни и куси блескави поенти успева да го разоткрие вашиот скриен потенцијал за заработување пари и да ви обезбеди вистински резултати.

Научете како:

да откриете што е тоа што не ви дозволува да заработувате пари да ги растерате сите сомнежи, стравови и изговори

да се поврзете со парите на нов, профитабилен начин да го подготвите коктелот на создавањето

да ја откриете својата вродена способност за збогатување

да си ја обликувате реалноста и да престанете да бидете жртва на околностите

да станете толку богати колку што сакате да бидете.

jen-sincero

Џен Синсеро

Џен Синсеро е најпродаваната авторка на New York Times, воедно и мотивациона говорничка која преку своите говори, семинари и книги им помогна на многу луѓе да ги трансформираат своите ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил