Трите мали волчиња

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082307435

Година на издавање: 2021

Број на страници: 32

Димензии: 21 cm

Корица: softcover

На залиха
As low as 130  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Си беа еднаш три мали волчиња
кои сакаа да си изградат своја куќичка.
Но Гицо Гнасец, подмолниот
и злобен прасец,
други планови кроеше..

eugene-trivizas

Евгениос Тривизас

*...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил