Слонко и пријателите боенка

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 5310328000190

На залиха
As low as 70  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Забавно-едукативни боенки

•    За развој на моторичките вештини кај децата

•    За јакнење на концентрацијата

•    За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил