Сложувалка „Штом си среќен“

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 7173

Година на издавање: 2022

Димензии: 250x380

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

ДОЖДУ, ДОЖДУ, ОДИ СИ

Не прекинувај ја играта на Стела и Сани! Можеш ли да видиш како си играат во паркот? Ако не можеш, значи не си ја наредил сложувалката. Дел по дел, придружи им се и ти. И не заборавај да пееш. Забавно е, нели?

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил