Сложувалка „Пет другарчиња“

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 7174

Димензии: 225x225

На залиха
As low as 150  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

КОЛКУ ДРУГАРЧИЊА СКОКААТ НА КРЕВЕТОТ?

Хм! Сложи ја оваа сложувалка и преброј ги. Стела и Сани се сигурно таму. Но колку се и кои се другите? Со сложувалката в раце и пеејќи ги песничките, светот е твој. Другарчиња треба да има пет, види дали се сите на број!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил