Снеговите на љубовта 6

Издавач: БАТА ПРЕС

ISBN: 9786082530826

На залиха
As low as 199  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

На бродот за Париз, заедно со Шура замина и минатото на Курт Сеит, сите соништа што никогаш нема да се остварат и татковината во која не ќе може да се врати, фамилијата и пријателите што веќе никогаш нема да ги види. Иако и натаму го следат спомените на бурната љубов, Сеит запловува во брачните води со младата Мурка и сега за таа детинеста, срамежлива, ама и љубоморна жена го поврзуваат длабоки чувства. Драмата инспирирана од вистински настани и ликови продолжува...

nermin-bezmen

Нермин Безмен

Nermin Bezmen...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил