Тефтер со молив – Преплет

Издавач: Преплет

ISBN: 26134

Година на издавање: 2020

Димензии: 10,5х19,5cm

Корица: softcover

На залиха
As low as 350  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Teфтер – Draw Your Mind

Тефтер со натпис: DRAW YOUR MIND, со корица на која што може да се црта. Тефтерот има бели листови и внатрешен џеб за молив или пенкало.
Порака на молив: Collect beautiful moments.

preplet

Преплет

Преплет е концепт продавница и дизајн студио кое е создадено во 2013 година со цел да стане оптимистичко и инспиративно место кое ќе нè потсетува дека малите работи го прават моментот голем и секој ќе ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил