Животни боенка (Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892731

Година на издавање: 2021

Корица: softcover

На залиха
As low as 200  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Чудното кралство на животните

 

Светот е онаков каков што го гледаш ти! Бубамарата не мора да е црвено-црна за да ти донесе среќа. Треба само безбојно да ти слета на страницата – токму како во оваа боенка. За среќа и забава, заедно со Стела и Сани, обој го слонот кој вози велосипед, или панделката на жирафата. Уживај боејќи го необичното кралство на навидум обични животни!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил