1 облак бел и 12...(Стела и Сани)

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892540

Година на издавање: 2021

Број на страници: 26

Димензии: 23х23 cm

Корица: softcover

На залиха
As low as 200  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

На небото има еден облак бел. Колку капки дожд може да паднат од него? Колку чадори се доволни за да не наврнат зградите? Колку капи носат кртовите кои спијат? А колку очиња се будни?

Отвори ја сликовницата и започни необично броење со Сани и Стела.

За три, два, еден...сега!

bistra-georgieva

Бистра Георгиева

Бистра Георгиева работи како раководител на Потпрограмата МЕДИА во склоп на програмата Креативна Европа во Република Северна Македонија. Има повеќе од 10 годишно искуство во областа на сценари...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил