Домашни животни боенка

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 5310328000213

Година на издавање: 2014

На залиха
As low as 50  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Боенки со налепници • За развој на моторичките вештини кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност

biljana-crvenkovska

Билјана Црвенковска

Билјана Црвенковска е писателка, сценарист, преведувачка и уредник. Ја препознаваме по приказните од „Светот на Биби”, романите за деца „Супервештерката, мачката и шесте волшебни колачиња” и „Што со...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил