Стела, Сани и јас

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892663

Година на издавање: 2021

Димензии: 200x140

Корица: softcover

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Ти се случило ли некогаш за бараш нешто што не знаеш како изледа?

Замисли си дека ти, Стела и Сани треба да го барате изгубеното суштество.

Тоа е заталкано некаде во оваа сликовница. 

Еве ти мала помош: се плаши од светлината.

Значи, тргнувај накај сè што свети! 

bistra-georgieva

Бистра Георгиева

Бистра Георгиева работи како раководител на Потпрограмата МЕДИА во склоп на програмата Креативна Европа во Република Северна Македонија. Има повеќе од 10 годишно искуство во областа на сценари...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил