Хор во задниот двор

Издавач: ЧУДНА ШУМА

ISBN: 9786084938118

На залиха
As low as 400  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Илустрирана стихозбирка за деца – песни за музикални животни, за деца и возрасни кои сакаат музика и хумор.

vladimir-martinovski

Владимир Мартиновски

Владимир Мартиновски (Скопје, 1974) e поет, раскажувач, есеист, теоретичар, книжевен преведувач. Работи како редовен професор по предметот Компаративни поетики на Катедрата за општа и компаративна к...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил