Дрвото на животот

Издавач: СВЕТУЛКА НОВА

ISBN: 9786086636319

На залиха
As low as 320  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

ДРВОТО НА ЖИВОТОТ е приказна која не учи како да ја заштитиме природата и односот кој треба да го имаме кон неа.
Врапчињата и дрвото, отсекогаш живееја во љубов и хармонија. Нивната љубов беше заемна и искрена.
Но, еден ден...

ana-bateva

Ана Батева

Ana Bateva...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил