Исидора Мун Слави роденден

Издавач: АРС ЛАМИНА

ISBN: 9786082479088

На залиха
As low as 290  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете

Исидора обожава да оди на детски роденденски забави и сега ќе има и сопствена роденденска забава!

Но, кога роденденската забава ја организираат мајка и и татко и, забавата нема да биде како оние на кои била досега.

hedvig-montgomery

Хедвиг Монтгомери

Хедвиг Монтгомери (1968) е психологинка и семеен терапевт со повеќе од дведецениско искуство во оваа област. Студирала психологија на Универзитетот во Осло и дипломирала во 1997 година. По дипломира...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил