Картички „Азбука“

Издавач: ПАБЛИШЕР

ISBN: 9786084892847

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

И АЗБУКАТА МОЖЕ ДА БИДЕ ЛЕСНА, АКО ЈА ЗНАЕШ НЕЈЗИНАТА ПЕСНА

Пеејќи и редејќи ги картичките на Стела и Сани, азбуката се учи мошне брзо и лесно. Уверете се самите колку е забавно. А, Б, В... сè така до Ш, па одново А и така во круг, азбуката ќе ја научиш брзо како никој друг!

stela-i-sani

Стела и Сани

Стела и Сани се најдобрите пријатели на децата. Стела доаѓа од ѕвездите, а Сани од сонцето. Тие се првите 3Д анимирани ликови наменети за едукација и забава на децата од сите возрасти – од најмалите...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил