Пирати

Multiple Authors

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-260-7

Година на издавање: 2014

Димензии: 230/230

На залиха
As low as 160  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Оваа книга е одличен водич за сите млади и надежни уметници. Изобилува со едноставни чекори за цртање и совети за боење.

Ти можеш!

Author Not Found

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил