7 тајни на успехот

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082087368

Број на страници: 135

Димензии: 18cm

Корица: hardcover

На залиха
As low as 480  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Кенан Црнкиќ е автор на балкански бестселери за успехот и среќата.

Неговата прва книга „7 тајни на успехот“, како едноставен и практичен водич до успехот, предизвика своевидна сензација, ги собори сите рекорди на продажба, во рок од само 10 дена од издавањето се искачи на првото место. Во првата година го доживеа своето неверојатно десетто јубилејно издание, како и превод на повеќе странски јазици. Книгата со симболичен наслов „Внимавај кој волк го храниш“ е вториот наслов од овој популарен автор. Оваа книга, која зборува за среќата – како да се пронајде, постигне и трајно задржи во нашиот живот, ги надмина сите очекувања и ја освои титулата култна книга и ултимативен балкански бестселер.

kenan-crnkic

Кенан Црнкиќ

Кенан Црнкиќ е автор на големи регионални бестселери за успехот („7 тајни на успехот“), за среќата („Внимавај кој волк го храниш“) и за животот („Надживејте го животот“).

Неговите дела се пр...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил