Shihemi në majë

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-530-1

Година на издавање: 2017

Димензии: 125/195

На залиха
As low as 250  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Me mbi 12.000 ekzemplarë Shihemi në maje është libri më i shitur në Maqedoni në pesë vitet e fundit ndërsa autori është një nga autorët më të lexuar modern maqedonas të kohës.

Në “Shihemi në maje”, Kosta Petrov, themeluesi 29 vjeç ikompanisë P World, ju merr për udhëtim nëpër përallën e tij jetësore të mbushur me momente të jashtëzakonshme, me ngritje dhë rënie, përvoja të këndshme dhe të pakëndshme të cilat janë pjesë e pandashme e “rrugës në të cilën rrallë kalohet”. Ai që zgjedh këtë rrugë dhe e përballon, në fund e pret shpërblimi i merituar. Gjatë rrugëtimit të tij eksitues, Kosta Petrov ballafaqohet me mundësitë e mëdha në Amerikë, skenat e hidhura në Pragë, me qendrën e luksit në Dubai, por edhe me realitetin e krijimit të një brendi global nga rajoni ynë.

Shihemi në maje është libër për ato që besojnë se në jetë të gjithë janë krijuar për gjëra të mëdha. Hyni në botën ku gjithçka është e mundur.

kosta-petrov

Коста Петров

Коста Петров е основач на „Пи Ворлд“, македонска креативна агенција која ги организира некои од најголемите светски настани за маркетинг, односи со јавност и човечки ресурси во 30 земји во светот, в...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил