Патот на душите

Издавач: ТОПЕР

ISBN: 9786082085807

На залиха
As low as 270  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Се плашите ли од смртта? Се прашувате ли што ќе се случи со вас кога ќе умрете? Дали е можно да имате душа која дошла од некаде и која ќе се врати таму штом ќе ви умре телото, или тоа е самозалажување поттикнато од стравот?


Оваа книга е еден вид дневник за духовниот свет. Ни нуди низа стории, вистински случаи, кои разоткриваат во најголеми детали што се случува со нас штом ќе заврши нашиот живот на Земјата. Ќе бидете одведени зад духовниот тунел и ќе влезете во самиот духовен свет за да дознаете што се случива со душите пред конечно да се вратат на Земјата во друг живот.

michael-newton

Мајкл Њутн

.......

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил