Клубот 5 наутро

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-614-8

Година на издавање: 2018

На залиха
As low as 350  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Светски признатиот гуру Робин Шарма ви го претставува концептот на Клубот 5 наутро – докажан систем кој им помогнал на илјадници клиенти максимално да си ја зголемат продуктивноста, да си го подобрат здравјето и да уживаат во спокоен живот во ова динамично и стресно време. Преку восхитувачка – и честопати забавна – приказна во која главните актери се борат да ги надминат своите лични проблеми и се среќаваат со еден ексцентричен тајкун кој станува нивен таен ментор, Клубот 5 наутро ќе ве запознае со: - Начинот на кој големите и мудри луѓе ги почнуваат своите утра за да постигнат зачудувачки резултати. - Малку познатата формула за инспирација и фокусираност за извлекување на најдоброто од денот. - Докажаната практика што помага лесно да се разбудите додека повеќето луѓе уште спијат, добивајќи скапоцено време за размислување и изразување на својата креативност. - Револуционерни тактики да ги одбраните своите дарби, таленти и соништа од дигиталното лудило и тривијалните дразби за да можете да уживате во успехот, работата и магичното влијание врз светот.

robin-sharma

Робин Шарма

Робин Шарма е светски почитуван хуманитарец и основач на непрофитна организација што им помага на загрозените деца да живеат подобар живот. Нашироко познат како еден од врвните светски експерти за п...

Види повеќе

Коментари и оценки

Nikola
100%

Odlicna kniga koja vredi da se procita i ke go zadrzi celoto vase vnimanie

Todor
100%

„Клубот 5 наутро“ е фантастична книга!

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил