Речи не без чувство на вина

Издавач: БАТА ПРЕС

ISBN: 9786082531854

Број на страници: 177

Димензии: 21cm

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

ПРЕСТАНИ ДА ИМ УГОДУВАШ НА ДРУГИТЕ! Научи како да поставиш граници и како слободно да кажеш НЕ – без чувство на вина!

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил