Фатени во мамец

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

tessa-bailey

Теса Бејли

Теса Бејли, позната авторка на бестселери на Њујорк тајмс, се стреми кон три работи: да пишува страсни и незаборавни љубовни драми со впечатливи ликови, да биде добра мајка, и некогаш да се прикраде ме...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил