Волшебни клучеви – тајни за успехот и среќата

Издавач: Издавачки центар ТРИ

Корица: softcover

Нема на залиха

Краток опис

Ваше е правото да бидете богати. Желбата за богатство не е себична, особено ако е одраз на вашата интелигенција. Отворете ја вратата на успехот со волшебните клучеви на Џозеф Марфи.

joseph-murphy

Џозеф Марфи

Џозеф Денис Марфи бил ирски автор и свештеник во движењето "Нова мисла", ориентиран кон Духовна Наука и Религиска Наука. Марфи често патувал во Индија и поминувал многу време со индиските мудреци, уче...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил