Икони од ризницата на Бигорскиот манастир Свети Јован Крстител/Icons from the treasury of the Bigor Monastery Saint John the baptist

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082308005

Година на издавање: 2021

Број на страници: 124

Димензии: 22 см

Корица: softcover

На залиха
As low as 500  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

julija-trichkovska

Јулија Тричковска

....

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил