Смути - Канцер 1:0

Издавач: Самостојно издание

ISBN: 9786084746508

Број на страници: 62

Корица: softcover

На залиха
As low as 650  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Смути – Канцер 1:0 е идеја добиена од тешка „приказна“ со сепак среќен крај. Со овие рецепти од смути јас успеав да го изодам трнливиот пат, пат кој никој не заслужува да го „пешачи“.

Хемотерапиите дефинитивно ќе бидат многу полесни со овие смутиња. Вие што се борите со оваа опака и гнасна болест не се откажувајте, верувајте и насмејте се. Знам навидум делува лесно и едноставно, а сепак не е. Вие другите останете здрави, насмеани и живејте го животот на максимум.

Исто така, сакам да напоменам дека со купувањето на оваа електронска верзија од книгата Смути – Канцер 1:0, освен што ќе си добиете превкусни рецепти за смутиња, директно ќе помогнете и на луѓето заболени од рак, бидејќи 20% од секоја продажба одат токму за нив.

hristina-mitreska

Христина Митреска

Jас сум Пескатаријанец, дел од групата вегетаријанци, имам елиминирано се од копнено животинско потекло. Често пати знаам да си направам сама рестрикции од неколку месеци на веганска храна, бидејќи ...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил