За твојот роденден

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 9786082307091

Година на издавање: 2020

На залиха
As low as 690  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Ова е твоjа книга.

Напишана е за тебе

 

Во неа ќе наjдеш

многу приjатели,

сосем мали и многу големи,

волшебни, чудни, убави и смешни.

Тие ти донесоа дарови

и приказни за себе

и за својот свет.

За прекрасен свет,

ќе видиш.

snezhana-pejakovikj-kikovikj

Снежана Пејаковиќ – Киковиќ

Obsecro te, mea vita scribere......

...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил