Заложници

Нема на залиха

Краток опис

Можете да спасите илјадници непознати животи или еден, на човекот кој ви значи најмногу. Која е вистинската одлука? Одговорот го носи Клер Мекинтош во клаустофобичен трилер сместен меѓу тесниот простор на еден авион. Има уште 12 часа до слетување. Многу работи може да се случат за 12 часа, а и за четири, додека без здив ја читате оваа мистерија.

--unknown--

-- непознат автор --

Непознат автор...

Види повеќе

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил