Здраво Скопје

Multiple Authors

Издавач: Издавачки центар ТРИ

ISBN: 978-608-230-640-7

Година на издавање: 2019

Димензии: 250/211

На залиха
As low as 690  ден.
На залиха
На залиха

Краток опис

Првиот детски интерактивен водич – Здраво Скопје е мала временска машина која ќе ве сврти околу градот и спомените на возрасните. Врзете ги појасите, земете ги шамивчињата – ќе биде забавно, емотивно и носталгично возење низ градот од нашите глави и срца.

Author Not Found

Коментари и оценки

Дадете ваше мислење
Само регистрирани купувачи можат да дадат мислење. Ве молиме најавете се или регистрирајте профил